Her Şey İnanmakla Başlar...

5. DÖNEM GİRİŞİMCİ KADIN ATÖLYESİ


Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği (LİYAKAT), kadın girişimcilere Dijital Dünyada Girişimciliğin kapılarını araladı.
Proje Komitesi üyemiz Yaşam Orak’ın proje liderliğini yaptığı ve Yönetim Kurulu üyemiz Selda Görgülü’nün organizasyonunu üstlendiği kurumsal ve uygulamaya dayalı bir içerikle tasarlanan Girişimci Kadın Atölyesi - Dijital Dünyada Girişimcilik başlıklı projemizin beşincisini başarı ile tamamladık.
.
Her biri kendi alanında uzman üyelerimiz, katılım sağlayan Girişimci Kadın Atölyesi adaylarına engin bilgilerini aktardı. İş yaşantısında yaşanılan deneyim ve tecrübelerini aktarmanın yanı sıra sektörel tüyolarını adaylarımıza aktardılar.
.
Yönetim Kurulu üyemiz ve Proje Komite Başkanımız Selda Görülü Satış ve Pazarlama, Yönetim Kurulu üyemiz İlhan Başar Kosgeb Desteği ve İş yeri Açma , Yönetim Kurulu Üyemiz Engin Deniz Eriş Dijital Dünyada Girişimci Olmak, Üyemiz Damla Soysal E-Ticarette Hukuk Kuralları, Üyemiz Didem Akbay Telefon ile Fotoğraf Çekme Taktikleri ve son olarak Proje Liderimiz Yaşam Orak Deneyim Paylaşımları adlı başlıklar kapsamında katılımcıların eğitimleri tamamlandı.
.
Girişimci Kadın Atölyesi’ne katılım sağlayan adaylarımıza, Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından Sertifikaları takdim edildi.