Her Şey İnanmakla Başlar...

Girişim Kampüsü


Sürdürülebilir bir sosyal sorumluluk projesi olarak başlatılan “Girişim Kampüsü” projesi 5 yıldır başarı ile gerçekleştirilmektedir.

LİYAKAT DerneğiEGE Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi iş birliği ile ilk kez, 2012 yılında hayata geçirilen “Girişim Kampüsü” projesine 3. dönemde, BORNOVA Belediyesi, 4. dönemde ise İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) proje ortağı olarak katılmıştır. 4.dönemde İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA)’ da projemize teknik destek vererek katkı koymuştur. 5.dönemde Liyakat Derneği, Bornova Belediyesi, Ege Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ortaklığına, Ege İhracatçı Birlikleri’nin de katılması ile projemiz günden güne ivme kazanarak amacına hizmet etmektedir. 

İzmir Kalkınma Ajansı ( İZKA ) 5. dönemde de teknik destek amaçlı projemizde yer almıştır. Proje sonuçlarının açıklandığı gün, tüm başvuran girişimci adaylarının projelerini sergileyebileceği bir "Proje Pazarı” da oluşturulan projede girişimci adayları, projelerini, programa katılan farklı yatırımcılar ile de buluşturabilme şansını yakalayacaklardır. 

Projenin diğer detayları için  http://www.girisimkampusu.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.