Her Şey İnanmakla Başlar...

ASKIDA KARİYER PROJEMİZ BAŞLIYOR


Liyakat Derneği'mizin,Tev İzmir Şube ile işbirliği içerisinde, yaklaşık olarak 8 aydır geceli gündüzlü üzerinde titizlikle çalışarak hayata geçirdiği yeni projesi "Askıda Kariyer" projesi görücüye çıktı.
Askıda Kariyer Projesi ile Hukuk, Mühendislik, Sağlık Bilimleri ve İdari Bilimler alanında eğitim gören maddi imkânı yetersiz öğrencilerin, Askıda Kariyer Burs Fonu ile maddi olarak desteklenmelerinin yanında mesleki gelişimlerine katkıda bulunarak, kariyerlerine donanımlı bir şekilde hazırlanmaları hedefliyoruz.

Başta Saygıdeğer Konak Belediye Başkanımız Abdül Batur Beyefendi olmak üzere, İzmir Barosu Başkanı Avukat Özkan Yücel, Prof.Dr. Ünal Aydın, Toyo İnk Ceo’su Yakup Benli, Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal, Avukat Didem Özkardeş, TEV İzmir Onursal Başkanı Levent Sarıgözoğlu, Peryön Ege Bölge Şube Başkan Yardımcısı Ece Süeren Ok, Opr. Dr Cem - Çiğdem Karas da kendi hikayelerini ve mesleki deneyimlerini paylaşarak projeye sonuna kadar destek verdiklerini ilettiler.Mövenpick Otel'in muhteşem ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz basın toplantısına katılım göstererek bizleri onurlandıran tüm konuşmacılarımıza, konuklarımıza,değerli basın mensuplarına, proje ekibimize, projenin marka kimliğinin oluşmasında büyük emeği geçen She Agency'ye, www.askidakariyer.com web sitesi ve tüm iletişim çalışmalarımıza özenle eşsiz katkılar koyan Arce Yazılım'a çok çok teşekkürler.
Serüven yeni başlıyor..
Nice tohumlar yeşertmek üzere yola koyulalım...